کنترل کیفیت

واحد طراحی


امروزه صنایع بسته بندی با سه موضوع مهم و رقابتی در خصوص طراحی بسته بندی و کارتن مواجه هستند .
۱- قیمت

۲- مسائل محیط زیستی

۳- جذب مشتری واطلاع رسانی


این موارد سبب می شوند تا با بهره گیری از تجربه محاسبات صنتی و جدید و چرخه های سعی و خطا به طراحی کارتن پرداخته شود . در این راستا با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی و ماشین آلات نمونه سازی ساخت و تولید نمونه های مشابه با شرایط تولید امکانپذیر میباشد که در طراحی کارتن و بسته بندی امر بسیار مهمی بشمار می رود .


شــرکـت کارتـن سـازی آذیـن نیز با بهره گیری از نرم افزار شبیه سازی و ماشین نمونه سازی پیشرفته قادر به ساخت انواع کارتنها با مدلهای متفاوت و بر اساس نیازمندیهای مشتریان دارد. از دیگر فعالیتهای واحد طراحی این شرکت طراحی و پیاده سازی انواع طرحهای متنوع گرافیکی برای کارتنهای عادی – لمینیتی و دایکاتی میباشد.


واحد کنترل کیفیت :


واحد کنترل کیفیت شــرکـت کارتـن سـازی آذیـن با بهره گیری از پرسنل متخصص و تجهیزات پیشرفته و به روز همواره سعی در بهبود محصولات تولیدی و آگاهی رساندن به مشتریان دارد .

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مواد اولیه ورودی- محصول در جریان ساخت- محصول نهایی- شرایط ساخت و استفاده از چسب نشاسته- آب دیگ بخار و پساب خروجی کارخانه را آزمایش و ثبت می نماید . در این واحد پس از کنترل و ثبت موارد یاد شده اطلاعات و داده ها جمع آوری و تجزیه و تحلیل شده و مورد بررسی قرار میگیرد. .


همچنین یکی از وظایف واحد کنترل کیفیت رسیدگی به شکایت و پیشنهادات مشتریان و ارزیابی آنها می باشد که همواره در بازه های زمانی مشخص انجام می شود .

تماس با ما

نام:
پست الکترونیک:
گیرنده:
موضوع:
پیام:
کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
تصویر امنیتی:
 
 

 

تهران - خیابان ولیعصر پایینتر از پارک ساعی ، برج سرو ساعی ط۱۷ واحد ۱۷۰۲

تلفن : ۸۸۷۱۸۰۵۸  الی ۶۰

فکس : ۸۸۷۲۰۴۲۲

پست الکترونیک :sseavafaei [at] gmail.com  ,  info [at] azincarton.com ,  sseavafaei [at] yahoo.com

نقشه راهنما